7 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 7 Şubat 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
19:00 Muhbir Sinema Tv8
Dedektif Don Lee, hatalı bir karar verir ve yakın muhbirlerinden birinin yaralanmasına neden olur. Bir sene sonra, mücevher soygunu planlayan bir kartelin içine yeni bir adamını sokmak mecburiyetindedir. Ghost Jr. bu işe gönüllü değildir fakat Lee'nin teklifleri, hayır demesini zorlaştırmaktadır.

22:30 Ölüm Yarışı 2 Sinema Atv
Luke adında bir adam,zengin Marcus için çalışan bir suçludur. Birgün Luke'dan banka soymasını ister. Bankayı soymayı kabul edilen Luke, soygun sırasında istemeyerek bir görevliyi öldürmüştür.Federal bir suç işlediği için özelleştirilmiş haspihaneye gönderilir. Suçluların ölümüne dövüştüğü bu hapishanede Luke'da bir süre sonra bunu yapmaya zorlanır.Bakalım Luke bu savaştan kurtulabilecek mi?
23:30 Hababam Sınıfı Güle Güle Sinema Star tv

21:15 Çalınan Hayatlar Sinema Tv8
Stolen Lives", bir yandan henüz yedi yaşındayken ortadan kaybolan kendi çocuğunun derdine düşmüşken öte yandan elli yıldır bir kutuya gömülmüş olan mumyalanmış genç bir çocuğunun kimliğini deşifre etmeye çalışan bir dedektifin dramını ve mücadelesini anlatıyor.

19:40 Bay ve Bayan Smith Sinema Kanaltürk
Birbirlerinden habersiz kiralık katiller John ve Jane Smith çiftinin evlilikleri sıradan bir şekilde sürmektedir. Gün geçtikçe daha da sıradanlaşan bu evlilik hayatı bir gün canlanıverir. John ve Jane Smith, yüksek ücretli, olağanüstü verimlilikte kiralık katildirler ve rakip kurumlar için çalışmaktadırlar. Birbirlerini öldürmek için kiralandıklarında evliliklerinde yeni bir heyecan kaynağı bulurlar. Ve eğlence başlar. Ölümcül yeteneklerini ortaya koyup evliliklerini müthiş bir sınava soktuklarında sonuç bir macera yapıtına dönüşür.

21:50 Rocknrolla Sinema Kanaltürk
Bir Rus gangster Londra emlak piyasasında çevirdiği bir dümenle milyonlarca sterlin kazanç sağlar. Bunu göre Londra'nın suç dünyası sakinleri bu servetten kendi paylarını almak için takibe koyulurlar. Bu karakterler içinde rock yıldızları, muhasebeciler ve daha nicesi yer almaktadır.

23:40 Constantine Sinema Kanaltürk
Los Angeles’lı özel dedektif John Constantine'in doğaüstü olaylardaki başarısı yadsınamaz. Bu başarısının, kelimenin tam anlamıyla, Cehennem'e gitmiş ve geri dönmüş olmasıyla yakından ilgisi vardır. Eliyle tutup gözüyle görmediği hiçbir şeye inanmayan polis memuru Angela Dodson, ikiz kız kardeşi esrarengiz bir şekilde intihar edince, Constantine'le işbirliği yapmak zorunda kalır. İkili cehennem yaratıkları ve iblisleri alt edip, Los Angeles'ın karanlık sokaklarında yollarını bulmak için birlikte savaş verirler.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.