8 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 8 Şubat 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
23:30 Derinlikte Dehşet Sinema Kanal 7
Güney Çin Deniz'inde yolculuk eden Argonautica adlı bir yolcu gemisi esrarengiz bir kaza geçirir ve yolcular için korku dolu anlar başlar. Birdenbire, geminin iletişim sistemi arızalanır. Daha sonra gemi denizaltındaki bir nesne ile çarpışır. Mürettebat ve yolcuların öldürülmesi ise her şeyi iyice karıştırır. Birkaç kişi, denizde yaratık görmüştür, fakat Hanover onlara inanmaz.

19:40 Gerçek Masallar Sinema Kanaltürk
Skeeter Bronson,iki küçük yeğenine uyku öncesi hikayeler anlatmaktadır. Bu öykülerin gizemli şekilde gerçeğe dönüşmeye başlaması üzerine şaşkınlık içerisindedir. Minik yaramazlara birbirinden enteresan ve çarpıcı masallar anlatan Skeeter Bronson'ın ve ailesinin yaşamı sonsuza dek değişecektir.

21:30 Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi Sinema Kanaltürk
Johnny Blaze, motosikletle müthiş gösteriler yapan başarılı bir sürücüdür. Fakat yıllar önce başından geçen talihsiz bir olay, bütün hayatını korkunç bir şekilde etkilemiştir. Uzun bir zaman önce, ölmek üzere olan babası ve çocukluk aşkı Roxanne´i koruyabilmek için şeytanla bir anlaşma yapmak zorunda kalmıştır. Buna göre gündüz her ne yaparsa yapsın, geceleri şeytanın emirlerine itaat eden bir Hayalet Sürücü olmak zorundadır. Yaşamının bir parçası haline gelen bu korkunç kaderden kurtulmak ve gücünü masumları korumak için kullanırken çok ciddi bir mücadele vermesi gerekecektir.

22:30 Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Sinema Trt1

21:30 Unutulmuş Topraklar Tv2
Bermuda şeytan Üçgenindeki gizemli ada Capronada’daki gemi enkazı...
İnsan yiyen dinazorlar ve Alman gemi tayfasının adadan kaçmaya çalışma mücadelesi...

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.