9 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 9 Şubat 2014 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
23:30 Özel Tim Sinema Star tv
Detroit’e bir SWAT timi kurması için gönderilen LAPD şefi Paul Cutler,birden kendini devlet tarafından korunan bir dahinin hedefi halinde bulur

20:30 Güneşin Gözyaşları Sinema Tv 8
Orduya bağlı özel kuvvetlerde görev yapan A.K. Waters yönetimindeki manga, Nijerya ormanlarına özel bir görev için gönderilirler. Görevleri; burada mahkum kalmış olan doktor Lena Hendricks'i kurtarmaktır. Waters ve komutasındakiler Hendricks'i bulurlar, ancak Hendricks’in onlarla birlikte gelmek için bir şartı vardır. Eğer yanında bulunan 70 mülteci de onunla birlikte kurtarılırsa bulunduğu yerden ayrılmayı kabul eder. Yavaş yavaş doktora duygusal bir yakınlık duymaya başlayan Waters kendine verilen emirleri arka plana itip duygularıyla hareket etmeye başlar.

19:40 Afacan Beşli Sinema Kanaltürk
Oliver, sokakta çaresizce bekleyen 5 golden retriever yavurusunu sahiplenmeye karar verir ve de doğru kararı verdiğini noel öncesinde farkedecektir. Bir banka soygununu hep birlikte engelleyen bu ekip noel öncesinde kahraman olacaktır.

21:20 Azınlık Raporu Sinema Kanaltürk
2054 Washington DC'sinde, Dedektif John Anderton, psişik güçlere sahip kahinler ve bazı teknolojik aygıtlar sayesinde cinayetleri daha işlenmeden önce fark edip, suçluları yakalayan özel bir polis biriminin başındadır. Anderton'ın kusursuz işlediğine inandığı sistem, birdenbire tersine döner. Anderton'ın şefi olduğu birim, cinayet suçlamasıyla onun peşine düşer. Avcı artık av olmuştur.

19:15 Banka İşi Tv2
35 sene önce Londra’da meydana gelen olağandışı ve bir o kadar da gerçek bir olay yaşanır. Cesur ve bir türlü çözülememiş bir soygundan esinlenilmiştir.

Yönetmenliğini Roger Donaldson’ın yaptığı, başrollerde Jason Statham ve Saffron Burrows’un yer aldığı bu heyecan dolu gerilim filminde; entrika, skandal ve tehlike bir arada.

Yapımcıları tarafından “cinayet, seks ve yolsuzluğun inanılmaz söylenmemiş hikayesi” diye tanımlanmaktadır.

20:00 Kaçış Sinema Atv
23:55 Buz Sinema Atv
19:30 Masallar Diyarı Sinema Fox tv
21:15 Avustralya Sinema Fox tv

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.