Aöf Vakıfbank Atm'den para nasıl yatırılır?

Yazan: Admin 26 Şubat 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Anadolu Üniversitesi kayıt yenilemeleri başladığı için bu nedenle gündüzleri bankada sıra olduğu için bu yöntemle gündüz ya da gece tenha zamanlarda harç ücretlerinizi kolayca yatırabilirsiniz. Aşağıda kartlı ve kartsız işlem ile nasıl Aöf harç parasını Atm'den yatıracağınız anlatılmıştır. Paranızı yatırırken kenarlarının düzgün ve kırışık olmamasına dikkat ediniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra makbuzunuzu her ihtimale karşı almayı unutmayınız. Burada ki önemli nokta parayı yatırırken kırışık olmamasına dikkat ediniz çünkü bir kaç kişinin başına gelmiş para kırışık olduğu için yutmuş ve parasını yoğunluktan dolayı bir hafta sonra alabilmiş. Bu nedenle çok dikkat etmeniz için uyaralım dedim.

Vakıfbank ATM’lerinden Ödeme

Kartsız Ödeme
Parabankomat ATM’lerde, Giriş tuşuna basarak ulaşacağınız “Kartsız İşlemler” ekranında, “Üni-versite Ödeme” işlemini seçtikten sonra ATM ekranında görünen Anadolu Üniversitesi AÖF kodunu ve ardından T.C. kimlik numaranızı girerek, borçlarınızın listelendiği ekranda kayıt yaptıracağınız programa ait tahsilâtı seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kartla Ödeme
Vakıfbank Bankomat 7/24 kartınızla giriş yaptık-tan sonra “Üniversite Ödeme” seçeneğinde ATM ekranında görünen Anadolu Üniversitesi AÖF kodunu ve T.C. kimlik numaranızı girerek, borçlarınızın listelendiği ekranda kayıt yaptıra-cağınız programa ait tahsilâtı seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bilgilerini gire-rek başkasına ait ödeme de yapabilirsiniz.
İşleminizin sonuçlandığından emin olduktan sonra ATM’den aldığınız makbuzu ödeme yap-tığınızı belgelemek için saklayınız.

Eğer kartısz ya da kartlı ödeme hakkında sormak istediğiniz bir konu varsa yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.