Eyvah Eyvah 3 yorumları

Yazan: Admin 2 Şubat 2014 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Başrollerinde Ata Demirer, Demet Akbağ ve Özge Borak'ın yer aldığı serinin 3. filmi olan Eyvah Eyvah 3 izleyici yorumları gayet olumlu. Eğer sinemaya Eyvah Eyvah 3 için henüz gitmediyseniz sizlerle paylaşacağımız yorumları inceledikten sonra hemen gitmek isteyebilirsiniz. Eyvah Eyvah 3 filminin yorumlarını sinemalar.com sitesinden sizler için derledik aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ata Demirer, Eyvah Eyvah 2 filmi bittikten ve vizyona girdikten sonra katıldığı bir programda 3. serinin çıkmayacağını fakat yine geçtiğimiz günlerde katıldığı programda özlediğim için 3.seriyi çıkarttım fakat 4 artık gelmicek diye belirtti. Eğer 4. seriyi bekleyenler varsa gerçekten üzücü bir haber fakat tekrar özlerse belki çıkartır :)

İşte Evvah Eyvah 3 yorumları;
- Yine her iki filmde olduğu gibi buda 10 numara olmuş

- MÜKEMMEL...

- gerçekten mükemmel :)

- Herkese tavsiye ederim cok guzel olmus yine Eyvah eyvah 4 u bekliyoruz artik, bagimlilik yapti beaaa, bizim şiveyi iyi oturtmuşlar süpeeerrrr :)

- Gerçekten seriyi sürdüren ve çok güldüren bir film olmuş.Tavsiye ederim

- daha yeni sinemada izledim ve çok beğendim. işte budur küfür yok cinsellik yok son derce komik bütün salon kahkalarla izledik teşekkürler ata demirel çok güzel bir aile filmi olmuş.

- Sinemeya gitmeye değer. Serinin diğer filmlerindeki gibi kimi yerlerde güldürdü, kimi yerlerde ağlattı. Oyunculuklar iyi. Ama senaryo diğerlerine göre biraz vasat kalmış. O kadar kusur kadı kızındada bulunur diyelim ve 7.0 puan ile yorumumuzu kapatalım.

- dierlerine rağmen bu vasattı bence hani çok şeymi bekledim bilmiorum ama serinin dier filmleini arattı ...

- Eyvah eyvah serisinin en gazı kaçmışı... Gidilir gidilmesine ama senaryo zayıf, hatta yok. Ama güldük, arada sıkıldık ama pişman olmadık. Yine de dördüncüsü çekilmez umarım. Yeni bir şeyler bekliyoruz :)

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.