Fırat Doğu Parlak kimdir? Vikipedi

Yazan: Admin 18 Ocak 2015 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fırat Doğu Parlak kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arkadaşım Hoş Geldin isimli komedi programının yönetmeni yani seslendiren kişi oluyor kendisi. Fırat Doğu Parlak kimdir, kaç yaşında, nereli gibi bilgileri merak eden kişiler için yazımızın devamında bu bilgilere yer verdik.

Fırat Doğu Parlak kimdir?
Fırat Doğu, 1984 ( 30 yaşında ) senesinde Çorlu/Tekirdağ'da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini doğduğu yerde tamamladı. Lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini almak için İstanbul'a geldi ve İstanbul'da konservatuvar okudu. Daha sonra yönetmen oldu ve Komedi Dükkanı isimli program ile kariyerine devam etti. Bu program bittikten bir kaç yıl sonra tekrar aynı proje ile Kanal D ekranlarında karşımıza çıktı.

Fırat Doğu Parlak'ın kariyerinin dönüm noktası Komedi Dükkanı programı olmuştur ve bu komedi programından sonra kariyerinde ciddi bir ilerleme yaşamıştır.

Daha öncelerden yine Tolga Çevik ile Komedi Dükkanı isimli programı yapıyorlardı ve bu program bittiğinde uzun süre ara verdiler daha sonra 2014 yılbaşında tekrar başka bir isimle yayın yapmaya başladı. Programda tamamen doğaçlama yapılmaktadır yani yazılı bir metinle kısıtlı değildir. Doğaçlama olunca program daha da zevkli oluyor ve seyirciyi memnun ediyor.

Fırat Doğu Parlak yönetmenlik, senarist ve oyunculuk yapmaktadır. Oyuncuları yönlendirirken yapmış olduğu espriler ile fenomen haline gelmiştir. Bu gizemli yönetmenin internette de pek bir bilgisi bulunmamaktadır.

Fırat Doğu Parlak Resimleri;

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.