Medcezir Berk Cankat kimdir? vikipedi

Yazan: Admin 25 Şubat 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star Tv ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi ile izlenen Medcezir dizisine sürpriz oyuncular konuk oluyor. Berk Cankat, medcezir dizisinde Mert'in kuzeni olarak katılıyor. Yakışıklı oyuncu Mira ile Yaman'ın arasını bozacak gibi artık ilerleyen bölümlerde diziden çıkmazsa büyük olaylar olacak gibi duruyor.

Berk Cankat kimdir?
Berk, 1984 senesinde Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünde almıştır ve bitirmiştir. Berk Cankat, resim yapmakta ve güzel sanatlar ile uğraşmaktadır. Berk, daha öncelerde Fox tv ekranlarında yayınlanan Sana bir sır vereceğim isimli dizide rol almış ve bu dizide Savaş karakterine can vermiştir.

Berk Cankat, 2014 senesinde Medcezir dizisinde rol almıştır fakat dizide sürekli kalacağını düşünmüyoruz. Artık ilerleyen bölümlerde sürekli mi kalacak yoksa konuk oyuncu olarak mı katıldı öğrenicez. Berk, Medcezir dizisinde Mert Serez'in kuzeni olarak katıldı ve fragmana bakılırsa Yaman, Mira'yı Berk'ten kıskanıyor anlayacağınız işler baya bir karışacak.


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.