Survivor Samanta Mendes kimdir ? Vikipedi

Yazan: Admin 18 Şubat 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını yapmış olduğu program her sene olduğu gibi 2014 senesinde de devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yarışmaya katılacak isimlerin çoğu belli oldu ve bu isimlerin arasına bir yenisi daha eklendi. 2013 Survivor yarışmasına katılacak isimlerden biriside Samanta Mendes'tir.

Samanta Mendesi bir çok kişi Tv8 ekranlarından tanıyor. Samanta tv8 ekranlarında şakada şuka isimli programını sunuyordu belli ki Acun Ilıcalı'nın da dikkatini çekmiş ve survivor yarışmasına davet edilmiş. Peki Samanta Mendes kimdir diye merak ediyorsanız konumuzda kişiye ait biyografiyi bulabilirsiniz.

Survivor Samanta Mendes kimdir
Samanta'nın kariyeri 16 yaşında başladı daha o yaşlardayken katıldığı bir güzellik yarışmasını kazanmıştır. Bu yarışmadan birinci olduktan sonra modellik yapmaya başlamış ve kariyerini bir adım öteye götürmüştür. Samanta 24 yaşındadır ve Gana kökenlidir.


Samanta Mendes oldukça başarılıdır kendisi Tıp öğrencisidir. Modellikten sonra kariyerine Tv8 ekranlarında yayınlanan Şakada Şuka isimli programla devam etmiş ve 2014 senesinde ise Survivor yarışmasına katılmıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.