Zahide Yetiş kimdir? Vikipedi

Yazan: Admin 24 Şubat 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Atv ekranlarında yayınlanan Zahide ile Yetiş hayata isimli programın sunucusu Zahide Yetiş kimdir diye merak eden kişiler için kişiye ait biyografi konumuzda yer almaktadır.

Zahide Yetiş, 1979 senesinde Avusturya/Viyana şehrinde dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini 9 Eylül üniversitesi satış yönetimi ve işletme bölümünde almıştır. Üniversiteyi bitirdikten sonra mesleğini yapmamış televziyon programı sunucusu ve radyo spikerliği yapmayı seçmiştir. Uzun bir süre Kanal D ekranlarında yayınlanan Doktorum isimli programın sunuculuğunu yapmıştır daha sonra program bitince Atv ekranlarında yeni bir programa başlamıştır ve 2014 senesinde devam etmektedir.

Zahide Yetiş, şuanda İstanbul'da yaşamaktadır. Çocukluk yıllarında Trt'de belgesel seslendirmesi yapmıştır ve böylece televizyon kariyerine ilk adımı atmıştır. Belgesel seslendirmesinin yanı sıra reklam seslendirmeleri, haber spikerliği ve metin yazarlığı da yapmıştır. Türkiye'nin ilk teknoloji programı olan İnternet Tv'yi 6 yıl boyunca sundu. Zahide Yetiş şuanda Atv'de yer alan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programı sunmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.