13 Mart 2014 tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 13 Mart 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
19:50 İntikam Yolu Sinema Kanaltürk
Wyatt Earp, sevdiği kadın Dora'yı öldüren cani katilden öç almak için Vahşi Batı'nın en iyilerini bir araya toplar. Batıda ün salmış Bat Masterson, Charlie Bassett, Bill Tilghman, Doc Holliday ve Earp, Dodge City'den Meksika'ya katliamlar yapan Kenedy kardeşlerin peşine düşerler. Güç sahibi babaları tarafından korunan acımasız kardeşler, adaletin onların peşine düşmeyeceğine güvenerek, Earp'i ve onun ekibini küçük görürler.

21:45 Anakonda 3: Varoluş Sinema Kanaltürk
Gizli bir araştırma tesisinde, başarılı bir bilim adamı tarafından iki dev yılan üzerinde deneyler yapılmaktadır. Ancak deneyin finansörü, bilim adamını daha ileri gitmesi konusunda zorlar ve yılanlar aç bir şekilde tesisten kaçar. Şimdi bu dehşet saçan yılanları şehre varmadan durdurmak için herkesi amansız bir yarış beklemektedir. Ancak yılan avcısı Hammett'ın bilmediği bir şey vardır; o da kaçan yılanlardan birinin yakında yavrulayacak olduğudur.

20:15 Bir Erkek On Günde Nasıl Kaybedilir? Sinema Tv8
Bir dergide ''Nasıl Yapmalı?'' adlı köşenin yazarı olan Andie Anderson'ın önünde kısa sürede teslim etmesi gereken alışılmadık bir görevi vardır. Kadınların ilişkilerinde yaptığı ve erkeklerin kaçmasına sebep olan hataları birinci elden deneyimleyerek yazması gerekmektedir. Önündeki süre ise sadece 10 gündür. Bu süre içinde bir erkek bulması, onu kendisine aşık etmesi, sonra da kendisinden bıktıracak klasik flört hatalarını yapması gerekmektedir.20:00 Son Osmanlı Yandım Ali Sinema Show tv
Yandım Ali 'Karaoğlan' 'Kızıl Tuğ' gibi çizgi romanlarıyla 1960'larda olay yaratan Suat Yalaz'ın 90'ların sonunda Sabah Gazetesi'nde tefrika edilen eserinden uyarlanan bir film... Yandım Ali, Bahriye mektebinden kaçak, donanmadan terhis, yıllarca cephelerde savaşmış ve memleketin kurtuluşundan ümidi kesmiş bir külhan beyidir. Evli bir sevgilisi vardır. Tek hayali, biraz para kazanıp sevgilisini kaçırmak ve Viyana'ya gitmektir. Bir gün Yandım Ali'nin yolu Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'le kesişir. Atatürk'ten etkilenen Yandım Ali, kendisini vatanın kurtuluşuna adar.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.