14 Mart 2014 tv'den hangi filmler var?

Yazan: Admin 14 Mart 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
23:15 Nereden Çıktı Bu Velet Sinema show tv
Saf ve iyi niyetli iki adam, bir gün peşlerine takılan küçük bir çocuğu evlerine götürürler. Küçük çocuk fidye için bir çete tarafından kaçırılmışken, onların ellerinden kurtulmuştur. Peşlerine takıldığı iki kafadar, bekar oldukları için ev sahibinden çekinmektedirler ve çocuğu saklamak için çeşitli yollar denerler. Onlar böylesine telaşlı ve endişeliyken, çocuğun yüklü bir servete sahip olduğu ortaya çıkar.

20:15 Not: Seni Seviyorum Sinema tv8
Holly Kennedy, güzel, zeki ve hayatının aşkı, tutkulu, komik ve hareketli bir İrlandalı olan Gerry ile evlidir. Bu yüzden Gerry hastalandığı zaman Holly'nin yaşamı da bundan çok etkilenecektir. Ona yardım edebilecek tek kişi artık yanında olmayacaktır. Hiç kimse Holly'i Gerry'den daha iyi tanıyamaz. Bu nedenle Gerry'nin geleceği planlamış olması iyi bir şeydir. Böylece Gerry, Holly'e, sadece yas dönemini atlatması için değil, kendisini yeniden keşfedebilmesi için bir dizi mektup yazar.

19:50 Yedek Polisler Sinema Kanaltürk
Polis teşkilatlarında sahada çalışan ekip ile ofiste çalışan ekip arasında rekabet ve kıskançlık dolu, bir çekişme vardır. Allen Gamble ve Terry Hoitz New York'ta polis departmanı ofisinde çalışmakta ve rutin büro işlerinden sıkılmaktadırlar. Highsmith ve Danson ise şehrin güvenilir ve kendini ispatlamış, saha ekibinde olan polisleridir. Terry ve Allen saha ekibindeki Highsmith ve Danson'a olan kıskançlıklarından ve kendilerini bir türlü ispatlamaya fırsat bulamadıklarını düşündüklerinden, sıkılmış oldukları ofis işlerinden sıyrılıp görevlerine heyecan katmak için sokaklara çıkarlar. Ancak işler umdukları gibi gitmez.22:00 Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu Sinema Kanaltürk
Raccoon City felaketinin üzerinden yıllar geçmiştir. Şehirler güvenli olmayı yitirince Alice, Nevada çölünde, kendi yarattığı steril bir dünyada yaşamaya başlamıştır. Bu arada Carlos Olivera ve L.J., hayatta kalmayı başaran Claire, K-Mart ve hemşire Betty'yle birlikte sağ kalan bir grup insanı bir araya getirerek, yola çıkar. Bir süre sonra yolları, Umbrella Corporation'ın üzerinde çeşitli bio-organik deneyler yaptığı Alice ile kesişir. Onlar, yaşayan ve virüsten etkilenmemiş başka insanları arayan cesur bir ekibin üyeleridir artık... Ama çölün ortasında karşılarına sağlıklı insanlar değil, Zombiler çıkar. Kendilerini korumaları için gereken şey; bir düzine silah, binlerce kurşun ve bir çift alev makinesidir. Türler arası acımasız bir ölüm kalım savaşı başlamıştır artık...

23:45 Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum Sinema Kanaltürk
Okul mezuniyetlerini kutladıkları akşam Julie, Ray, Helen ve Barry kazayla bir balıkçıya çarpar. Adamın öldüğünü düşünerek ondan kurtulmaya karar verirler. Bu sırlarını sonsuza kadar saklamak için bir anlaşma yaparlar. Fakat aradan bir yıl geçtikten sonra olayın bittiğini düşünürlerken 'Geçen yaz ne yaptığınızı biliyorum' diyen bir mektup alırlar. Onları ölümcül bir oyuna sürükleyen bir intikamcı onları beklemektedir ve geçen yaz ne yaptıklarını çok iyi bilmektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.