17 Mart 2014 tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 17 Mart 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
20:00 Kung Fu Panda Sinema show tv
Panda Po, Çin'de bir kafede garsonluk yapmaktadır. Tek hedefi iyi bir Kung-Fu dövüşçüsü olmaktır. Ama ne hantal vücudu ne de iradesi buna izin verir. Bir türlü tembelliğini yenememektedir. Düşman kapıya dayandığında, inanışa göre bir kahraman doğacak ve düşmanı defedecektir. Bunun için bir Kung-Fu yarışması düzenlenir. Po, kazanamayacağını bile bile, yarışmaya katılır. Fakat vücudundaki iz, onun aranan kahraman olduğunu göstermektedir. Po'ya Kung-Fu'nun incelikleri öğretilmek zorundadır.

20:00 Okyanus Kadar Derin Sinema tv8
Beth Cappadora her anne gibi sevecen, ailesine bağlı ve başarılı bir fotoğrafçıdır. Beth`in bir otelde okul toplantısı vardır ve üç çocuğunu alarak oraya gider. Kalabalığın ortasında bir an için üç yaşındaki oğlu Ben`i kaybeder ve tam on yıl sonra bulur. Üstelik bu on yıl boyunca Ben, ailesiyle aynı şehirde yaşamıştır. Ben'in gerçek ailesi çocuklarını yeniden isterken Ben, yıllardır gerçek babası olarak bildiği adamdan da vazgeçemez. Bu durum her iki aileyi de üzer. Sonunda Ben seçimini yapmak zorunda kalır.

23:45 Patenci Kızlar Sinema tv8
Eski güzellik kraliçesi bir anneye sahip olan Bliss, kendisinden yapılması beklenenleri bir kenara bırakacak, içinden geldiği gibi davranacaktır. Genç kızların güzellik yarışmasına, erkeklerin futbola merak saldığı bir kasabada yetişen Bliss, paten kaymaya ilgi duyacaktır

19:50 Ocean's 11 Sinema Kanaltürk
Danny Ocean hapisten yeni çıkmış bir soyguncudur. Ancak, Danny'nin hapisten çıkınca giriştiği ilk şey, tarihin en büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışmak olacaktır. Danny, rakiplerine karşı acımasızlığı ile ünlü Terry Benedict isimli adamın Las Vegas'taki üç kumarhanesini birden aynı gecede soymayı planlamaktadır. Bunun için eski ortağı Rusty ile temasa geçer. Rusty ve Danny, bu imkansız görünen soygunu gerçekleştirebilmek için her biri işinde uzman olan isimlerden oluşan bir takım oluşturur. On bir kişiden oluşan bu takım soygunu başarıyla gerçekleştirirse her biri hayatının sonuna kadar yetecek paraya sahip olacaktır. Ancak başarısız olur da yakalanırlarsa Terry Benedict'in hışmına uğrayacaklardır.22:15 Çılgın Joe Sinema kanaltürk
Joey Jones, Afganistan'da kendi biriminin bir top atışıyla paramparça olmasına tanık olduğundan beri Londra sokaklarında yaşamaktadır. Bir yandan geçmişini unutmaya, bir yandan da yeni problemlerden uzak durmaya çalışmaktadır. Acımasız bir çeteden kaçarken Covent Garden'da zengin bir adamın dairesine girer ve üst sınıf kimliğine bürünür. Joey arkadaşı ve sponsoru Rahibe Cristina ile günah çıkarmaya giderken, hamile kız arkadaşı bir nehirde ölü bulunur. Bu olay üzerine Joey bu cinayetin sorumlusunu bulmak için Çin mafyasındaki bağlantılarını kullanmak zorunda kalır. Joey adaleti sağlayana kadar durmayacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.