19 mart 2014 tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 19 Mart 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
20:15 Çılgın Marslılar Sinema tv8
Marslılar gezegenimize saldırmaya ve her şeyi yok etmeye karar vermişlerdir. Neden mi? Çünkü eğlenceli olacağı için! İnsanları öldüren, binaları yok eden, kutsal anıtlarla oyun oynayan ve havaya uçurdukları tapınakların önünde fotoğraf çektiren Marslılar çok keyifli bir istila sürecindedirler. Eğer birisi çıkıp bu kısa boylu, büyük beyinli yaratıkları durdurmazsa dünyadaki herkes ölecektir.

19:50 Gölge Adam Sinema kanaltürk
Jack Foster eski bir CIA ajanıdır. CIA'de çalışan bir grup ajan, ölümcül bir virüsü kaçırıp Birleşik Devletler'den çıkarmak için kurye olarak Jack Foster'ı kullanırlar. Ancak nasıl bir öfkeyle karşı karşıya kalacaklarından haberleri yoktur. Jack ise karıştığı komplonun farkında değildir ve kızıyla beraber Avrupa'ya seyahat etmektedir. Ancak kızı Avrupa'da başka bir ajan tarafından kaçırılınca, işler daha içinden çıkılmaz bir hal alır. Jack, kızını kurtarmak ve bu işe bulaşanlara cezasını vermek için her köşede pusuya yatmıştır.21:40 Atlantik Savaşı Sinema kanaltürk
Meksika Körfezi'nde bir keşif denizaltısının ve petrol kulesinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra, bilim insanı Dr. Margaret Adams, Armada Programı'nı başlatır. Bu programda denizin derinliklerinde kurtarma çalışması yapmak için tasarlanmış dev robotlar vardır. Red, Tracy ve Jim'in pilotluk ettiği üç robot, deniz yatağında yaklaşık 900 metre aşağıya iner. Orada hem petrol kulesinin kalıntılarını görürler hem de kuleyi yıkan canavarla karşılaşırlar. Red, Amiral Hadley'in emirlerine rağmen canavarın peşine düşer. Bunun üzerine Amiral, petrol kulesinin bölgesini kaplamaları için Doğu Sahili'ndeki tüm donanma filolarına emir verir. Red insanları uyarmak için bir sahilde ortaya çıktığında canavarın saldırısına uğrar. Peki, Red'in canavarla mücadelesi nasıl sonlanacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.