24 Mart 2014 TV'de ne var?

Yazan: Admin 24 Mart 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
19:50 Ocean's 12 kanaltürk
Danny Ocean ve iş bitirici Rusty Ryan'ın başını çektiği, yan kesici Linus Caldwell, patlayıcı uzmanı Basher Tarr ve kasa hırsızı Frank Catton'tan oluşan ekibinin, acımasız işadamı Terry Benedict'in ulaşılamaz Las Vegas kasasındaki her kuruşu çalarak, tarihin en cüretkar ve karlı soygununu gerçekleştirmesinden bu yana 3 yıl geçmiştir. Ocean'ın ünlü ekibi 160 milyon dolarlık vurgunu paylaştıktan sonra, düzgün, gözlerden uzak ve yasalara uygun yaşamaya çalışır. Ancak, bunu sürdürmek oldukça zordur.Biri, “BirmNumaralı Kural”ı ihlal ederek, onları Benedict'e gammazladığında, düzgün yaşamak bir seçenek olmaktan çıkar. Benedict 160 milyon dolarını, faiziyle birlikte geri istemektedir; yoksa kötü olacaktır. Çetenin de çarçabuk keşfettiği gibi, Ocean'ın Onbiri'nin peşindeki tek güçlü kişi Benedict değildir.

22:20 Saldırı Timi Kanaltürk
Mareşal Lawson, başarılı vurucu timinin hepsini soğukkanlı bir saldırıda kaybetmiştir. Ancak, bu şüphe verici hain saldırının arkasında dönen dolapları araştırmaya yemin etmiştir. Çok geçmeden, CTX Majestic adında çok gizli bir askeri operasyonu öğrenir. Ancak şimdi ordu sırrını korumak için Lawson'ı ortadan kaldırmak istemektedir. Araştırmasına soğukkanlılıkla devam eden Lawson, ordunun kirli askerlerinden oluşan bir kolu tarafından gizlice kaynak sağlanan uyuşturucu tacirleri ile acımasız bir savaşa girer.

23:45 Kızıl Nehirler TV8
Görevini yaparken uyguladığı sertlikten dolayı bir taşra görevine sürülen tecrübeli polis müfettişi Niemans ile genç yardımcısının korkunç şekilde işlenmiş seri cinayetleri çözme çabası olayların giderek karmaşıklaşmasıyla içinden çıkılmaz bir hal alır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.