4 Mart 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 4 Mart 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
19:50 Fünye Sinema Kanaltürk
C.I.A. ajanı Sonni Griffith, bir silah tüccarını yakalamak ve nükleer bir silahın satışını durdurmak için yalnız başına Polonya'ya gider. Silah tüccarının Griffith'in gerçek kimliğini öğrendiğini fark ettiğinde, Griffith kendini hapse attırır. Ancak C.I.A. yeni bir görev için onu hapisten çıkarır. Yeni görevi güzeller güzeli Nadia'ya Birleşik Devletler'e dönene kadar eşlik etmektir. Griffith çok geçmeden yüksek iradeli Nadia'nın, yok etmeye çalıştığı silah tüccarı tarafından yakalandığını ve bu şeytani adamın, nükleer bombayı alması için gereken, Nadia'nın gizlediği 30 milyon doların nerede saklı olduğunu öğrenmeden durmaya asla niyeti olmadığını anlar. C.I.A.'den paranın yeri ve Griffith ile Nadia'nın gerçek kimliği ile ilgili bilgiler sızmaya devam ettikçe, hem kendilerini hem de dünyayı kurtarmak için silah tüccarlarıyla ölesiye savaşmak zorunda kalırlar

21:45 Kayıp Kimlik Sinema Kanaltürk
Aliena, Fransa'da bir nehrin kenarında kendine geldiğinde, göğsünde bir yara izi ve içinde iki milyon euro olan bir çantası vardır. Ancak hafıza kaybı nedeniyle hiçbir şey hatırlamamaktadır. Aksanından yola çıkarak Danimarka vatandaşı olduğunu düşünür. Kim olduğunu, bir çanta dolusu parayla ne yaptığını, kimleri sevdiğini, kimler tarafından sevildiğini öğrenmek üzere çıktığı karanlık yolculukta, gerilim ve gizem peşini bırakmayacaktır.

19:45 Cehennemden Kaçış 2 Sinema Tv8
Brennick ve ailesi Men-Tel şirketinden kaçmaktadır. Brennick yakalanarak, dünyadan yirmi altı bin mil uzakta yörüngelenmiş olan ve kaçışın şimdiye kadar mümkün olmadığı bir hapishaneye kapatılmıştır. Buradan kaçış yolu bulmaya çalışmaktadır. Tek amacı kurtulup dünyada kendisini bekleyen küçük oğluna kavuşmaktır.

21:30 Karanlık Plan Sinema Tv8
Los Angeles'lı polis memuru Nick Harper, İspanya'da modellik yapmakta olan 17 yaşındaki kızkardeşi ortadan kaybolunca Barcelona'ya uçar ve onu aramaya başlar. Bu araştırma onu büyük bir uyuşturucu ve terör örgütüne kadar götürür. Bu örgüt Amerikalı kızları canlı bomba olarak kullanmaktadır. Nick, kızkardeşini yeni bir kurban olmadan kurtarma ve şehri bu teröristlerden temizleme mücadelesi verirken büyük tehlikeler ve kazalar atlatır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.