6 mart 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 6 Mart 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
20:00 Gizemli Adaya Yolculuk Sinema Show tv
Sean Anderson, okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank, maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden gider. Yolculuklarına helikopter pilotu Gabato ve onun genç, güzel, inatçı kızı Kailani de eşlik edince gizemli adanın peşine düşen ekip tamamlanır. Bir hortum fırtınası sonrası gözlerini kumsalda açan ekip, geçidi keşfettikten sonra cennet misali bir manzarayla karşılaşır. Altından şelaleler, volkanlar, farklı canlı türleri ve daha birçok sır onları beklemektedir: Tabii Sean'ın büyükbabasıyla birlikte...

19:50 Kader Taşı Sinema Kanaltürk
1950'de İskoçların milliyetçi duyguları Britanya'nın hükmünün ağırlığı altında kaybolup gitmeye yüz tutmuştur. Ian Hamilton'ın önderliğindeki dört üniversite öğrencisi, ülkelerinin ulusal gururunu canlandırmak adına dramatik bir eyleme imza atar. Neredeyse parasız ve aynı ölçüde tecrübesiz olmalarına rağmen dört arkadaş, Noel sabahı erken saatlerde Westminster Katedrali'ne girer ve İskoçya'nın ulusal kimliğinin en önemli sembolü olan ''Kader Taşı''nı ''özgürleştirirler''. Öğrenciler olay sonrasında yakalanır ve taş Londra'ya geri döner fakat dört arkadaşın gerçekleştirdikleri eylem, İskoçya'nın ulusal gururunu ve bağımsızlık iradesini tazeler.

21:40 Anakonda 2 : Lanetli Orkidenin Peşinde Sinema Kanaltürk
Bir grup bilim adamı, farmakoloji devi şirketlerden birinin isteği üzerine Borneo Ormanları'nda yetiştiği düşünülen bir tür siyah orkideyi bulabilmek için yola çıkar. Orkidenin insanlara gençlik aşıladığına ve ölümsüzlük getirdiğine inanan şirket, farkında olmadan araştırmacıları bir dehşetin içine sürüklemiştir. Yağmur ormanlarının ortasında çiçeği arayan bilim adamları, aradıklarını gerçekten bulurlar ama orkideyi kendilerinden önce keşfetmiş başka yaratıklar da vardır. Çiçeğin gücünden faydalanan anakondalar devasa yılanlara dönüşmüştür, artık olması gerekenden çok daha hızlı ve akıllıdırlar. Ormanda ölümsüzlük iksiri arayan ekip, kendini bir anda hayatta kalabilme mücadelesinin içinde bulur.

19:15 Jumanji Sinema Tv8
İçine kapanık ve yalnız bir çocuk olan Alan Parrish, babasının fabrikasının yakınlarında bir sandık bulur. Sandığın içinden Jumanji adında bir oyun çıkar. Oyunu eve getiren Alan, arkadaşı Sarah ile tesadüf eseri oyuna başlar. Ancak bu oyun bildiğimiz çocuk oyunlarından farklıdır. Çıkan zarlara göre türlü felaketlerin başa geldiği bu oyunda, Alan ve Sarah, Jumanji'ye çekilir ve 25 yıl oyuna hapsolurlar. Ta ki oyun başka çocuklar tarafından oynanana kadar...

21:15 Dürüst Oyun Sinema Tv8
Kocasının Amerikan hükümeti hakkında yazdığı bir yazı üzerine, CIA ajanı Valerie'nin kimliği karşılık olarak deşifre edilir. Bunun üzerine Valerie'nin hem eşiyle arası bozulur hem de mesleki anlamda altüst olur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.