7 Mart 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 7 Mart 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
23:20 İsyan Sinema Atv
Sene 2079... MS1, uzayda kurulmuş bir hapishanedir. Dünyadan getirilmiş en tehlikeli 500 suçlu burada uyutulmaktadır. ABD Başkanı'nın kızı Emilie Warnock hapishaneye gelir gelmez isyan çıkar. Emilie ve MS1 mürettebatı, mahkumlar tarafından esir alınır. Casusluktan tutuklanmış eski devlet ajanı Snow, ABD Başkanı'nın emriyle MS1'e gider.

19:50 Kedi Kadın Sinema Kanaltürk
Patience Philips, çok duygusal ve kırılgan bir grafik sanatçısıdır. Çalıştığı Hedare Beauty isimli şirkette dönen kirli oyunlardan ve karanlık bir sırdan istemeden haberdar olduğunda bütün hayatı değişir. Başına gelen olaylar sonucu birden fazla anlamda ölümden dönecek ve yeni bir hayata başlayacaktır. Artık kedi gibi dokuz canlı, atletik, çevik ve güçlüdür. Ayrıca tutkulu ve tehlikeli yanlarıyla da Kedi Kadın ismini alacak olan bu yeni kişiliği, eski Patience'ın tam zıttıdır.

21:50 Çernobil'in Sırları Sinema Kanaltürk
Avrupa'da tatile çıkan altı kişilik bir arkadaş grubu, gezilerinde rehberlik etmesi için farklı bir turist rehberi tutarlar. Adam onları, Çernobil nükleer faciasından önce işçilerin ikamet ettiği ama artık terk edilmiş olan Pripyat şehrine götürür. Yıkıntıların arasında gezerken turist kafilesi aslında yalnız olmadığını fark eder.

20:00 Üç Yaramaz Ayı Sinema Tv8
Tv Yıldızı Goldilocks, bir televizyon programı için mütevazı bir hayat süren 3 ayının evinde yaşamaya başlar. Ayılar için bilmedikleri, yepyeni bir dünya açılır: şöhret ile tanışırlar. Ancak Goldilocks da bu ayıcıklardan bir ailenin parçası olmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenecektir.
21:30 Çılgın Cuma Sinema Tv8
Dr. Tess Coleman ve on beş yaşındaki kızı Anna arasında sürekli çatışma vardır. Anna, annesinin kendisini anlamadığını düşünmektedir. Psikolog Tess ise, hiçbir şeyini beğenmeyen Anna'yı tuhaf bulmaktadır. Üstelik nişanlısı Ryan'ı da kızına kabul ettirememiştir. Düğünden bir gün önce bir Çin lokantasına giderler. İkram edilen şans kurabiyeleri karışınca, her şey tersine dönüverir. Sabah uyandıklarında kendilerini birbirlerinin bedeni içinde bulurlar. Ve zaman içinde ikisi de birbirlerinin tercihlerine saygı duymayı öğrenirler.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.