Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı 2014

Yazan: Admin 3 Mart 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 3 Mart ile yapmış olduğu duyuruda öğretim üyesi alacağını duyurmuştur. Bilim ve teknoloji üniversitesine başvuruda bulunabilmek için başvuru şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Başvurular adanabtu.edu.tr adresinden alınacak başvuru dilekçesi ile gerçekleştirilecektir. 2014 senesinde Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinde Öğretim üyesi olarak çalışmak istiyorsanız aşağıdaki ilan detaylarını inceleyiniz.

Başvuru Şartları:
. Yardımcı Doçent kadroları için, başvurdukları birim ve bölümü belirten dilekçe, özgeçmiş, onaylı lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları ile onaylı yabancı dil belgesi (belgelerin asılları ile birlikte gelindiğinde, totokopilerinin onayları yapılabilecektir), bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört (4) takım dosya ile Personel Daire Başkanlığına başvuruda bulunulması gerekmektedir.
Yardımcı Doçent adayları için 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince ayrıca Üniversitemize başvuru belgesinde belirtmiş olduğu yabancı dilden yabancı dil sınavı yapılacaktır.
Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan denklik belgesi.
Üniversitemizde ingilizce eğitim yapılacağından; Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının 28 06.2009 tarih 27272 sayı ile Resmi Gazetede yayınlanan yönetmeliğinin 7'inci maddesinin 3'üncü fıkrasının (b) ve (c) bentlerinde belirtilen yabancı dil yeterlilik şartlarına haiz olması gerekmektedir.
Devlet hizmetine girmede aranılan genel şartları taşımaları gerekmektedir. Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılmış olsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı, ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyerek ibraz edeceklerdir. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren onbeş (15) gündür.
Adaylar başvuru dilekçesini web http://www.adanabtu.edu.tr adresinden alarak başvuracaklardır. Belirtilen koşulları taşımayan ve süresi içinde yapılmayan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
DUYURULUR.
Rektörlük:0 322 455 00 00
BirimiBölümüKadro UnvanıKadro DcrecesiK adro SayısıNiteliği
Turizm FakültesiTurizm İşletmeciliğiYard . Doçent31şletme Anabılım Dalında doktora yapmış olmak
Mühendislik vo Doğa Bılımlen FakültesiBilgisayar MühendistiYard Doçent313ıigısayarla görüntülü kalite kontrol sistemleri üzerine çalışmaları bulunmak
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiGıda MühendisliğiYard Doçent31Gıda Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Moleküler Gıda Mikrobiyolojisi konusunda çalışmaları bulunmak

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.