Aşkın Bedeli 137.Bölüm Özeti 26 Mart 2014

Yazan: Admin 24 Mart 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV ekranlarında her gün yayınlanan Aşkın Bedeli isimli dizinin 26 Mart 2014 Çarşamba gününe ait bölüm özeti yayınlanmıştır. Aşkın Bedeli isimli diziyi takip edenler için dizi özetine konumuzda yer verdik. Aşkın Bedeli 137.bölümü ile Star TV ekranlarında 26 mart tarihinde ekranlara gelecek ve 137.bölümde neler olacak diye merak eden izleyicilere dizinin özetini sizlere sunuyoruz.

Aşkın Bedeli 137.Bölüm Özeti;
Ferhat’ın ihtiyacı olan parayı Mümtaz’dan alamayan Cem, Ferhat’ı görmeye gelir. Bu sırada Ferhat’a; Alper’in Sedef’e eski karısının yüzünü verdiği gerçeğini anlatmak için gelen Özge ile Cem arasında büyük bir gerilim yaşanır. Özge, Ferhat’a tüm gerçeği anlatabilecek midir?

Memleketine dönmek isteyen Gülsüm’ü göndermeyen Hayriye, Dicle’yi çağırarak Ferhat’tan ayrılmasını ister. Ferhat’ı bırakmayacağını söyleyen Dicle, hiç unutamayacağı bir tepkiyle karşılaşacaktır.

Yaman’a karşı duyguları değişmeye başlayan Gülnara, Sedef’i korumaya çalışırken büyük bir kavganın içine girer. Daha sonra durumu öğrenerek Gülnara’nın üzerine yürüyen Burmalı Asiye, karşısında Sedef’i bulur. Sedef Burmalı Asiye’ye karşı ilk zaferini kazanmak üzeredir.

Nil, Selen’in Uğur’un gerçek annesi olmadığını bildiğini söyler ve Poyraz bu duruma büyük bir reaksiyon gösterir. Poyraz ve Nil ayrılma noktasına gelmişlerdir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.