Aşkın Bedeli 138.Bölüm Özeti 27 Mart

Yazan: Admin 25 Mart 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV ekranlarında günlük yayınlanan Aşkın Bedeli isimli dizinin 27 mart 2014 tarihine ait olan yani 138. bölümün özeti yayınlanmıştır. Bizlerde uykusuzadam.net olarak diziyi her gün takip eden izleyicilere Aşkın Bedeli 138.bölümün özetine konumuzda yer verdik. Aşkın Bedeli 138. bölümü ile 27 Mart 2014 tarihinde Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacaktır.

Sedef’le ettiği kavganın etkisiyle baskılarını arttıran Burmalı Asiye’nin ve Taner’in yaptıkları; Yaman ve Gülnara’yı çok üzmektedir. Sedef’in yaşadıklarını Poyraz’a anlatmak için Yaman’ı ikna etmeye çalışan Gülnara başarılı olabilecek midir?

Veda ve Ender’le tartışan Cem’i yola getirmek için konuşan Poyraz, Cem üzerindeki etkisini kullanarak onu şirkete çalışmaya gönderir. Bir yandan Cem’le uğraşan Poyraz, bir yandan da Nil meselesiyle uğraşmaktadır. Kendini Poyraz’a affettirmeye çalışan Nil başarılı olabilecek midir?

Dicle’nin Hayriye’den tokat yediğini öğrenen Ferhat, hesap sormak için annesini görmeye gider. Ferhat ve Hayriye büyük bir kavga ederler. Oğluyla ettiği kavgaya dayanamayan Hayriye, ölümün kıyısına gelmiştir. Ferhat’ı büyük bir acı beklemektedir.

Cem hakkında araştırma yapan Betül, sonuca bir adım daha yaklaşmıştır. Dicle, Cem meselesini Betül’e anlatarak para almak derdindedir. İşler karışacak gibi görünmektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.