Aşkın Bedeli 139.Bölüm Özeti 28 Mart

Yazan: Admin 26 Mart 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin en çok beğenilen günlük dizilerinden birisi olan Aşkın Bedelinde her geçen gün heyecan büyüyor. Her bölümünde heyecan yüklü olan Aşkın Bedeli dizisinin 139.bölüm özeti yayınlanmıştır. Diziyi takip eden izleyiciler için Aşkın Bedeli 139.bölüm özetine konumuzda yer veriyoruz. Aşkın Bedeli dizisinin yanı sıra diğer dizilerin de özetlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. uykusuzadam.net

Aşkın Bedeli 139.Bölüm Özeti 28 Mart;
Nil, Poyraz’a kendini affettirmek için evde akşam yemeği hazırlamak ister. Ender’in yardımıyla bunu başaran Nil ve Poyraz baş başa akşam yemeği yerler. Çift gecenin sonunda oldukça yakınlaşırlar. Poyraz ve Nil ilişkilerinde büyük bir aşama kaydedecek gibi görünmektedirler.

Veda reçel örneklerini tanıtacağı küçük bir parti düzenler. Herkesin katıldığı bu partide, Ender ve Veda’nın tadını kaçırmak için elinden geleni yapan Betül başarılı olabilecek midir?

Canan ve Dicle Haşmet’e para verdiklerini itiraf edince, Ferhat’tan hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşırlar. Veda’nın partisine katılan Ferhat en sonunda Gülsüm’le ayrılık konuşması yapar. Ferhat’tan ayrılmayı kabullenmek zorunda kalan Gülsüm intihar eder. Ferhat’ı oldukça zor günler beklemektedir.

Gülnara’yı konsomasyona çıkaracaklarını öğrenen Sedef, durumu Yaman ve Gülnara’ya anlatır. Taner ve Burmalı Asiye karşısında sıkışan üçlü çıkış yolu arar. Yaman ve Sedef’in gösterdiği büyük bir tepki sonucu, Burmalı Asiye Yaman’ı işten atar. Yaman, Gülnara ve Sedef’ten ayrılmak zorunda kalacak gibi görünmektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.