Aşkın Bedeli 140.Bölüm Özeti 31 Mart Pazartesi

Yazan: Admin 28 Mart 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli son zamanların en çok tutulan günlük dizilerinden birisi olmuştur. Diziyi günü gününe takip edenler için Aşkın Bedeli 140.bölüm özeti yayınlanmıştır. Dizinin 140. bölümü 31 Mart Pazartesi günü yayınlanacaktır. 140.bölümün özetini merak edenler için konumuzda Aşkın Bedeli 140.bölüm özetini sizlere sunuyoruz.

Gülsüm, intihar etmiştir ve durumu oldukça kritiktir. Bu durum için kendisini suçlayan Ferhat'ın durumu ise kötüdür. Dicle, ne yapacağını bilememektedir. Betül, Havva'nın işten çıkartıldığını öğrenmiş ve ona yardım etmeye çalışmaktadır. Burmalı Asiye ise Gülnara'ya kötü bir tuzak kurar. Burmalı Asiye amacına ulaşabilecek midir?

Poyraz ise iki arada kalır aklında Sedef olsa bile Nil ile evlenmeye karar verir ve kuyumcuya yüzük bakmaya gider. Yaman ise Poyraz'ın peşine düşer. Yaman, ona ulaşabilecek midir? Cem ise yapmış olduğu hataların farkına varır bu nedenle Özge ile arasını düzeltmeye çalışır. Cem, Veda ve Ender'e her şeyi anlatmaya karar verir fakat tüm olanları anlatabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.