Beni Affet 528.Bölüm Özeti 27 Mart Perşembe

Yazan: Admin 25 Mart 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet yayınlanmaya başladığı günden bu yana büyük ilgi ile seyrediliyor. Beni Affet dizisini takip edenler ve bir sonraki bölümde neler olacağını merak eden kişiler için 528.bölümün özeti yayınlanmıştır. Beni Affet dizisinin her bölümünde heyecan en üst seviyede devam etmektedir. Beni Affet 528.bölümüne ait özeti merak eden izleyicilere konumuzda 27 mart tarihinde yayınlanacak olan 528.bölümün özetine yer veriyoruz. Beni Affet dizi özetinin yanı sıra diğer dizi özetlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Feride’ye olan aşkını hiç bir oyunun gölgelemesini istemeyen Cüneyt, halası Ziynet’e Eylül’den boşanacağını söyler. Kozan ailesinde ortalık karışırken, ablasının hışmından çekinen Osman köşeye sıkışmıştır. Bu sırada Feride ve Dilek’i görmeye gelen önemli bir ziyaretçi vardır. Feride geçmişiyle ilgili sorularının cevabını öğrenebilecek midir?

Sevgi’ye olan öfkesi dinmeyen Kemal, mahalleden taşınmayı kafasına koymuştur. Kemal karısını da alarak ailesinin yanına gelir. Bahar bir yandan kocasına hak verirken, annesi için de endişelidir. Kızını bir daha göremeyeceğini düşünen Sevgi ise harap halde Bahar’ın yollarını gözler.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.