Beni Affet 529.Bölüm Özeti 28 Mart

Yazan: Admin 27 Mart 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV ekranlarının sevilen günlük dizilerinden birisi Beni Affet tüm heyecanı ve tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin her bölümü olaylı ve oldukça heyecanlı geçmektedir. Beni Affet dizisinin takipçilerinin merak ettiği ise 529.bölümde neler olacak sorusudur. Sizler için yazımızda Beni Affet dizisinin 28 mart tarihli olan 529.bölüm özetine yer veriyoruz.

Beni Affet 529.Bölüm Özeti 28 Mart;
Feride, Sabiha isimli ninesinin evini bulmuştur ve ailesi ile ilgili tüm gizli bilgilere ulaşmaya çalışmaktadır. Fakat Feride bir türlü aradığı cevaplara ulaşamamaktadır. Feride'ye Cüneyt'in halası olan Ziynet bir umut kapısı olmuştur ancak Cüneyt'i çok sinirlendiren bir durum söz konusudur.

Bir yandan ise Kemal, evlerini satılığa çıkartmıştır ancak evi alacak kişi kimdir? beklenmedik bir alıcı ile karşılaşacaktır. Berat, eski evine talip olmuştur. Sevgi ise damadına ve kızına kendisini affettirme çabası içerisindedir ama ortalık yine karışacaktır. Kemal, sevgiyi affedecek midir? Şebnem ise kocaso Şahin'in yolunu gözlemektedir fakat Cesur yine ortalığı karıştırma derdindedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.