Beni Affet 531.bölüm özeti 1 Nisan

Yazan: Admin 31 Mart 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Günlük izlenen dizilerin en başında Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisi gelmektedir. Uzun süredir Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine hakim olan Beni Affet dizisi takipçileri dizinin 1 Nisan tarihinde yayınlanacak olan 531.bölüm özetini oldukça merak ediyorlar. Bizde dizinin takipçilerine 531.bölüm özetini konumuzda sunuyoruz. Her bölümünde heyecan yüklü Beni Affet dizisinin 531.bölümü aşağıda yer almaktadır.

Beni Affet 531.bölüm özeti 1 Nisan
Babası Şahin’in hareketlerinden şüphelenen Bahar’ın gözü Şahin’in üzerindedir. Bahar Şahin’in büyük bir yalanını yakalarken; Şahin, Bahar’ın bebeğinin düşmesinde payı olan Şebnem’e öfke saçar. Öte yandan hamile olduğunu düşünerek utancından yerin dibine giren Sevgi’nin şüpheleri doğru mu çıkacaktır?

Feride’nin hayatıyla ilgili olarak Zühre’nin anlattıklarının doğru çıkması üzerine araştırmalarını genişletmek isteyen Feride ve Cüneyt, soluğu yine Osman’ın ablası Ziynet’in yanında alır. Feride, bu konuda önemli bir isime ulaşırken, evdeki karmaşaya daha fazla katlanamayan Eylül kendi evini terk eder.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.