Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2014

Yazan: Admin 2 Mart 2014 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Boğaziçi Üniversitesi 2014 senesinde öğretim üyesi alacağını duyurmuştur. Üniversitenin öğretim üyesi almak için yayınlamış olduğu ilan yazımızın devamında yer alıyor. Aranan nitelikleri inceledikten sonra Boğaziçi Üniversitesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2014;
Aranan Nitelikler:

(a) Adayların Bilimsel çalışmalarını yayınları ile kanıtlamış olması ve çok iyi derecede ingilizce bilmeleri gerekmektedir.

(b) Adayların proje ve yapım yönetiminde uzman olması, uluslararası inşaat, performans yönetimi ve inovasyon konularında çalışmaları ve yayınları bulunması gerekmektedir.

(c) Adayların betonarme yapılar konusunda uzman olması, betonarme davranışı, analitik modelleme ve perde duvarlar konularında çalışmaları ve yayınları bulunması gerekmektedir.

(d) Adayların öğrenme, eğitim ve okul öncesinde ikinci ve yabancı dil eğitimi alanında doktora mezunu olması, çift dilli çocuklarda kelime gelişimi ve okuma yazmaya ön hazırlık becerileri ve erken çocuklukta çift dillilik ve bilişsel gelişim alanlarında çalışma yapmış olması gerekmektedir.

(e) Adayların dilbilim alanında biçimbilim ve arayüzleri konusunda uzman olması.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.