Deniz Yıldızı dizisinin 992.bölüm özeti 27 Mart

Yazan: Admin 27 Mart 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı dizisinin 992.bölüm özetini merak eden izleyiciler için dizinin özeti taze taze yeni gelmiştir. Fox TV ekranlarında büyük ilgi ile seyredilen Deniz Yıldızı dizisi her bölümünde izleyiciyi ekrana kilitliyor bakalım 992.bölümünde dizine neler yaşanacak işte Deniz Yıldızı 992.bölümün özeti aşağıda yer almaktadır.

Gizem Kadriye’den haz etmemekte ve Ayşe’ye kötü davrandığını düşünmektedir. Engin ve Gizem Ayşe’nin üvey evlat olduğuyla ilgili konuşurlarken yanlarına gelen Ayşe acaba sonunda tüm gerçekleri öğrenebilecek midir? Melih Suna’yı arar ve kendisiyle konuşmak istediğini söyler. İkili bir kafede buluşur. Acaba Melih Suna’yı şok edecek ne söyleyecektir? Mehveş ve Banu’dan Ozan’a kadar herkes Moda Kafe’deki yarışma için Meşhur Gurme’yi beklemektedir.

Tabii Gurme gelene kadar olanlar olur. Acaba gençleri bekleyen olaylar ne olacaktır? Mustafa ve Suna düğünün yapılacağı otele gider. Mustafa Suna’yı etkilemek istemektedir. Acaba Mustafa bu defa Suna’nın kendisine olan fikrini değiştirebilecek midir? Melih Esra’dan kurtulmak istemektedir. Esra ise Melih’e aşık olduğu için bir an önce evlenmek ister. Esra’nın ailesi Melih’le akşam yemeği için sözleşir. Ama Esra’nın akşam yemeği öncesinde Melih’e büyük bir sürprizi vardır. Acaba Melih’i şok edecek bu sürpriz nedir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.