Deniz Yıldızı dizisi 993.bölüm özeti 28 Mart

Yazan: Admin 28 Mart 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı dizisi uzun süredir Fox TV ekranlarında yayınlanıyor ve yayınlanmaya başladığın günden bu yana büyük ilgi ile seyredilen günlük dizilerden birisidir. Deniz Yıldızını takip eden izleyiciler 993.bölümde neler olacak diye oldukça meraklılar bizde 28 mart tarihinde yayınlanacak olan 993.bölümün özetini sizlerle paylaşıyoruz.

Deniz Yıldızı 993.bölüm özeti 28 Mart;
Gizem, gelişen Ayşe hikayesine dair, Engin’e göre gerekenden fazla bilgiye sahiptir. Bu durum gereğinden fazla göze batıp Engin’i rahatsız etmektedir. Engin, Gizem’in konuşmasını engellemek ve Berna’yı susturmak için nasıl bir yol seçecektir? Melih sıkkın halde Esra’nın hamile ihtimaline kafa yormaktadır. Esra’nın hamile olma düşüncesine karşı nasıl bir plan yapmıştır? Bahri herkesin içinde İkbal’le evliliklerine dair planı açıklar.

Bu plan tüm aileyi yeniden bir araya getirmek için ilaç niyetindedir ancak İkbal bu duruma nasıl bir tepki verecektir? Can, annesi ve dayısını uğurlamak hazırlıkları tamamlamıştır. Havaalanına gitmeden yapılan konuşmada Zerrin, Can’ın iyi görünmediğine dair serzeniş de bulunur. Can savunma psikolojisiyle yaptığı konuşmada annesinin ve dayısının için rahatlatabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.