Fatma Haseki Sultan Kimdir? Vikipedi

Yazan: Admin 11 Mart 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star tv ekranlarının en çok beğenilen ve en çok seyredilen dizilerinden birisi olan Muhteşem Yüzyıl'a yeni bir oyuncu dahil oluyor. Fatma Haseki Sultan'ı Yasemin Allen canlandıracaktır. Fatma Haseki Sultan, Şehzade Beyazıd'ın nikahlı eşi olarak ekranlara gelecek. Dizide Beyazıd'ın hanımı rolünde oynayacak olan Yasemin Allen kimdir diye merak eden izleyiciler için kişiye ait biyografiye konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Yasemin Allen ( Fatma Haseki Sultan ) kimdir
Yasemin Allen, 1989 senesinde İngiltere/Londra'da dünyaya gelmiştir. Yasemin, daha önce Merhamet isimli dizide rol almıştır. Son olarak ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde Beyazıd'ın nikahlı karısı rolünde yer alacaktır. Allen, bu yapımlardan önce bir çok yapımda da yer almıştır bunlar ise; Kavak Yelleri, Su ve Ateş filmi, Yerden Yüksek, Elif ve Hayat Devam Ediyor gibi dizilerde rol almıştır.

Muhteşem Yüzyıl isimli dizide rol alacak olan Yasemin büyük ilgi uyandıracağa benziyor. Dizi son demlerini yaşıyor ve her hafta oldukça heyecanlandırmaya başladı. Kardeşler arası taht kavgaları sürüyor artık ne olacağını ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.