Medcezir Eylül Elidor Reklamı

Yazan: Admin 24 Mart 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin sevilen dizisinde rol alan Hazer Ergüçlü yani dizideki karakteri Eylül Elidor'un reklam filminde rol aldı. Hazer Ergüçlü, Medcezir isimli dizide oldukça başarılı oldu ve ününe ün katmayı başarmış ki Elidor reklam filmi için Hazer Ergüçlü'yü seçmiş. Eylül karakterinin Elidor reklam filmini merak edenler için konumuzda sizlerle Eylül'ün Elidor reklam filmini paylaşıyoruz.

Medcezir’in Mira’sı Serenay Sarıkaya, “Setteki yoğunluk ve stres saçlarımızda yapılan işlemlerle birleşince, iş günü saçlardaki ışıltının kaybolmasıyla tamamlanıyor. Dizide parlayan saçlar, günlük hayatımıza yıpranmış ve matlaşmış saçlar olarak yansıyor. Elidor Güçlü ve Parlak ise hem sette hem günlük hayatımızda ışıltıyı geri getiriyor.” diye konuştu.

Dizide Eylül karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü ise ilk tanıştığı şampuanın Elidor olduğunu belirterek “Şimdi hayatımda çok değişti, ancak değişmeyen bir şey var. Elidor şimdi de yanımda. Çocukken saçlarım en büyük mutluluğumdu. Hele istediğim şekli aldığında kendime güvenim de artardı. Ancak bugün bir profesyonel olarak saçlarım kimi zaman kâbusum olabiliyor. Çünkü onlarca işlem, sık aralıklarla uygulanıyor ve kimi zaman ışıltıdan eser kalmıyor. Elidor işte bu anlarda eski bir dost gibi” dedi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.