Medcezir Özge Gürel Ada kimdir? Vikipedi

Yazan: Admin 21 Mart 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Medcezir dizisinin 27.bölümünde oyuncuların arasına katılan Özge Gürel kimdir diye merak eden dizi hayranları için konumuzda Özge Gürel'in biyografisine ulaşabilirsiniz. Özge Gürel, Medcezir isimli dizide Ada isimli karakteri canlandıracaktır. Ada karakteri Asım Şekipkaya'nın gizli çocuğu olarak 27.bölümde izleyicilerin karşısına geçecek.

Özge Gürel, 1987 senesinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir ve kendisi Türk oyuncudur. Özge Gürel, 27 yaşındadır ve burcunu merak edenler için ise Kova burcudur. Özge Gürel bir çok yapımda rol almıştır bunlardan bazıları ise; Huzur Sokağı, Kızım Nerede ve Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı projelerde yer almıştır. Son olarak ise STAR TV ekranlarında yayınlanan Medcezir isimli dizide Asım Şekipkaya'nın çocuğu yani Ada karakterini canlandırmaktadır.

Başarılı projelerde yer alan Özge Gürel yine başarılı bir projeye dahil oluyor buda Medcezir dizisidir. 21 Mart 2014 tarihinde diziye dahil olacak Özge Gürel dizide sürekli kalacak mı bilemiyoruz artık bunu ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz. Özge Gürel'in resimlerini merak edenler içinse aşağıda resimlerine yer verilmiştir.


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.