Tv'de hangi filmler var? 8 Mart 2014

Yazan: Admin 8 Mart 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
8 mart 2014 tarihinde film keyfi yapmak istiyorsanız sizler için bugün tv'de olan filmleri detaylı bir şekilde filmin konuları da dahil listeledik.

19:50 Güzel Dedektif Sinema Kanaltürk
Bir seri katilin sıradaki hedefinin Miss Amerika Güzellik Yarışması olduğunu öğrenen FBI, yarışmaya ajan sokmayı planlar. Yapılan kısa bir araştırmadan sonra, bu iş için ajan Gracie Hart uygun görülür. Şef McDonald'ın onayı ile çalışma başlar. Daha önce bir porno filmde oynadığı anlaşıldığı için yarışmadan elenen New Jersey güzelinin yerine Gracie yarışmaya katılacaktır. Sonunda katil yakalanır ve her şeyin bittiği düşünülür. Ancak Gracie o görüşte değildir.

21:45 Kumdaki Dehşet Sinema Kanaltürk
Bir grup fakülte arkadaşı hafta sonu tatilini geçirmek üzere Louisiana'daki göl evine gelir. Ancak tatilleri köpek balığı saldırıları sonucu cehenneme döner. Bir süre sonra keşfedeceklerdir ki köpek balıkları birkaç yerlinin iğrenç ve açgözlü planının parçasıdır.

20:45 Alfa ve Omega Sinema Tv8
Birbirinden farklı özelliklere sahip iki kurt olan Kate ve Humprey evlerini terk etmek zorunda kalırlar. Yaşadıkları parktan ayrılan genç kurtları, yeni evleri için çıktıkları yolculukta sıkı bir macera beklemektedir.

22:15 Aşkın Yaşı Yok Sinema Tv8
Kırk yaşına yeni basmış, alımlı ve güzel bir kadın olan Sandy, banliyödeki evinde eşi ve iki çocuğuyla birlikte yaşamaktadır. Dışarıdan oldukça iyi görünen hayatı, kocasının kendisini aldattığını öğrenmesiyle darmadağın olur. Acı gerçekle yüzleşince iki çocuğunu da alıp, bir iş bulmak ve yeni bir hayata başlamak üzere New York'a taşınır. Sandy burada yirmi beş yaşındaki Aram Finklestein ile tanışır. Aram, iki hafta önce evlendiği Fransız karısı tarafından terk edilmiştir. Romantik ve iyimser genç, hayata karşı inancını kaybetmemek için mücadele vermektedir. Bir süre sonra New York'ta iş bulan Sandy, çocuklarına bakması için Aram ile anlaşır. Zamanla ailenin bir parçası olan Aram ile Sandy birbirlerine aşık olur. Ancak aralarındaki yaş farkı, çevrenin tepkisine neden olacaktır.23:45 Alacakaranlık Tv2
Alacakaranlık, bir genç kız ile, içgüdüleriyle savaşmak pahasına onu kötü vampirlerden koruyan iyi vampirin aşkını konu alan aksiyon dolu bir modern aşk hikayesidir.

Bella Swan, her zaman için diğerlerinden farklı olmuştur; Phoenix kolejindeki moda meraklısı yaşıtlarından biri gibi olmaya çalışmamıştır. Annesi yeniden evlenip Bella’yı babasının yanında yaşaması için Washigton’daki Forks kasabasına gönderdiğinde de pek bir şeyin değişeceğinden umutlu değildir. Uzun süre geçmeden gizemli ve göz kamaştırıcı yakışıklılıkta olan ve daha önce tanıdığı erkeklere hiç benzemeyen Edward Cullen ile tanışır. Aklı ve zekasıyla kızın ruhunu okur adeta. Çok geçmeden Bella ve Edward, tutkulu ve alışılmışın dışında bir romantizme kapılırlar...

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.