Unutma Beni 1249.Bölüm Özeti 25 Mart

Yazan: Admin 25 Mart 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV ekranlarında büyük ilgi ile seyredilen Unutma Beni isimli dizinin 1249.bölümüne ait özeti yayınlanmıştır. Unutma Beni dizisinin izleyicileri için uykusuzadam.net olarak dizinin özetine konumuzda yer verdik. Hafta içi her gün yayınlanan ve her bölümünde heyecan yüklü olan dizinin 1249. bölümünde neler olacağını bir çok izleyici merak etmektedir işte Unutma Beni 1249.Bölüm Özeti;

Şerif'i görmeye Özgür ve Şeker giderler ancak Özgür'ün halleri Şerif'i ağlatacaktır. Bunun yanı sıra hastanede olan Hikmet taburcu olmuştur İlkay ve Türker'de ziyaretine gitmiştir fakat burada Hikmet, Türker'i çok sinirlendirmiş, öfkelendirmiştir. Türker'i öfkelendiren hadise nedir? Emine evini satmış çantasına koymuş olduğu yüklü bir mebla ile Hikmeti görmeye gelir ancak Emine Hikmet'e bir şey söyler ve şaşırtır.

Emine, sattığı evin parasını Yaman ve adamlarına kaptıracak mı yoksa Yaman ve adamları ile mücadele edip kurtarabilecek midir? Çiğdem ise hamile olduğu için çok mutludur Erdem'e yemek hazırla ve beklemeye başlar ancak Erdem eve gelecek midir? Ebru Erdem ile sevgili olduklarını düşünmektedir. Erdem’in ona tavrı ne olacaktır? Melek’in hangi soruları Ali’yi zor durumda bırakacaktır? Ali, Seda ve Zeynep’le buluşur, kim onları uzaktan izleyecektir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.