Ütopya Yarışması Başvuru Formu Tv8

Yazan: Admin 11 Mart 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı tarafından alınan Tv8 kanalının yapılanma süreci devam ediyor. Bu yapılanma sürecinde yeni programlar yayın hayatına başlıyor. Bu yarışma programlarından biriside Ütopya isimli yarışmadır. Bu ütopya isimli yarışmaya on beş kişi katılacaktır ve yarışma amacı boş bir arazide tavuk, inekler ile yeni bir hayat sürmeye başlayacaklar.

Yani kendilerine yeni bir dünya oluşturacaklar ve hayatta kalmaya çalışacaklar. Tv8 ekipleri Ütopya yarışması için Şile'de yarışmaya uygun bir bölge arıyorlar. Programın ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor ilerleyen günlerde ne zaman başlayacağı açıklanır diye düşünüyoruz. Ütopya yarışmacıları 24 saat boyunca kameralar ile izlenecek ve bu görüntüleri internet aracılığı ile izleyebileceksiniz. Aynı zamanda Tv8 ekranlarından da takip edeceksiniz.

Gerçekten güzel bir yarışma olacağını düşünüyorum sanki doğaçlama bir oyun gibi gelişecek bu oyun gayet zevkli ve eğlenceli olacaktır. Yarışmaya başvurmak isteyen kişiler biraz daha beklemeliler çünkü Ütopya Başvuru formu henüz aktif edilmemiştir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.