3 Adam İbrahim, Eser ve Oğuzhan Survivor Adasında Yarışıyor

Yazan: Admin 27 Nisan 2014 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Acun Ilıcalının sunduğu ve yapımcılığını üstlendiği Survivor 2014 adasına 3 Adam katılıyor. 27.04.2014 tarihinde Survivor çok eğlenceli olacak ve izleyiciyi güldüreceğe benziyor. Survivor'a Eser, İbrahim ve Oğuzhan konuk oluyor ve yarışıyor, tartışıyorlar.

Survivor 2014'de İbrahim milli voleybolcu olarak adaya konuk oluyor, Eser ise açlığını gidermek için bir düzine balık tutuyor :) Oğuzhan Koç ise sakallı agresif Merve isimli bir yarışmacıyı canlandırıyor.

Survivor 3 Adam diyalogları;
İbrahim: Sen benim yarışmalarda nabzımın kaç attığını biliyor musun? üç buçuk atıyor benim nabzım. Ben milli bir voleybolcuyum, Ahmet acaba milli olmuş mu? ilk kez ne zaman milli olmuş onları bilmiyoruz.

Oğuzhan: İbrahim'e bulaşıyor ve bak yine yavaş gidiyor hızlı git diye tartışıyor. Duygu koş diyor. Yani İbrahim, Duygu isimli bir karakteri canlandırıyor ve iri bir kız :)

Eser: Denizden bir düzine balık tutuyor ve Oğuzhan ( Merve )'ye bak misafirlerimiz var diye bağırıyor. Merve ise Akın diye koşuyor. Buradan da anlaşılacağı üzere Eser, Akın isimli bir yarışmacıyı canlandırıyor.

Eser: Tuttuğu balıkları kimseyle paylaşmak istemiyor ve bunun üzerine.. Kimse tuttuğu balığı paylaşmıcak. Herkesin tuttuğu kendine diye sinirleniyor.

Yani anlayacağınız Survivor 27 Nisan 2014 Pazar günü 3 Adam ile izleyicilerini eğlendirmeye hazırlanıyor. Çeşitli rollere bürünen bu başarılı 3 Adam'ın Survivor'a katılması hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.