Android Whatsapp son görülme kapatma özelliği eklendi

Yazan: Admin 22 Nisan 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
En çok kullanılan mesajlaşma programı Whatsapp geçtiğimiz günlerde Android telefon kullanıcılarını sevindirici bir özellik ekledi. Bir çok kişi tarafından alternatif çözümler ile "son görülme" yazısı kapatılıyor olsa bile bu ekstra programlar ile yapılabildiği için biraz zahmetli oluyordu. Whatsapp Android kullanıcılarından bu özelliğin eklenmesi için fazla geri bildirim aldığı için geçtiğimiz günlerde bu özelliği android işletim sistemi kullanan kişilere aktif hale getirdi.

Son görülme kapatma özelliği ios kullanıcıları için ilk baştan beridir vardı ancak android kullanıcıları için bu özellik oldukça geç geldi. Bu özellik ile son görülme zamanını kolayca devre dışı bırakabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ekstra özelliklerde eklenmiştir bunlar ise profil fotoğrafınızı kimlerin görebileceğini seçebiliyorsunuz bunun yanı sıra durumunuzu da istediğiniz kişilere gösterebiliyorsunuz.

Bir özellik daha eklenmiş listenizde yer alan ya da yer almayan kişileri engelleme özelliği de whatsapp'a eklenmiş bulunuyor.

Android son görülme zamanı nasıl kapatılır?
Peki android whatsapp son görülme zamanını nasıl kapatırım, nasıl devre dışı bırakırım diye merak edenler için whatsapp'a giriyoruz ve "ayarlar" butonuna tıklıyoruz buradan "hesap" kısmına giriş yapıyorsunuz karşınıza "gizlilik" menüsü gelecek işte bu gizlilik menüsüne giriş yaptıktan sonra "android son görülme zamanını" kapatabilir, devre dışı bırakabilirsiniz.

Android whatsapp profil fotoğrafı gizleme nasıl yapılır;
Yine "ayarlar" kısmına giriş yapıyor daha sonra "hesap" butonuna giriyorsunuz buradan "gizlilik" menüsüne giriş yaptıktan sonra "profil fotoğrafı" seçeneğinden ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.