Aşkın Bedeli 142.bölüm özeti 2 Nisan

Yazan: Admin 1 Nisan 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV ekranlarının en çok sevilen dizilerinden birisi olan Aşkın Bedeli her bölümünde izleyiciyi heyecanlandırmaktadır. Aşkın Bedelinde olaylar bir türlü bitmek bilmiyor izleyiciler ise bir sonraki bölümde neler olacağını oldukça merak eder durumdalar. Aşkın Bedeli dizisinin 2 Nisan'da yayınlanacak olan 142.bölümünde neler olacağını merak edenler konumuzun devamından dizinin 142.bölüm özetini inceleyebilirler. Aşkın Bedeli 142.bölüm özeti için yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 142.bölüm özeti 2 Nisan
Betül’ün açtığı davanın düştüğünü öğrenen Poyraz, olayı araştırmaya başlar. Mümtaz’ın işin içinde olduğunu bilmeyen Poyraz, dosyada bir tuhaflık yakalamıştır. Poyraz, Betül ve Mümtaz’ın işbirliğini çözebilecek midir?

Sedef bütün yaşadıklarını düşünerek kendi imkânlarıyla kaçmaya karar verir. Yaman ve Gülnara’ya da açık etmeden bir plan yapar. Konsomasyona çıkmayı kabul eder ve kuaföre gitmek istediğini söyler. Burmalı Asiye ile birlikte kuaföre giden Sedef, kaçıp bütün yaşadıklarını geride bırakabilecek midir?

Cem’in değiştiğini gören Dicle ve Canan, kaza olayını Betül’e anlattıkları için pişman olurlar. Fakat Cem, Mümtaz’ın anlattıklarının da etkisiyle gerçek yüzünü yeniden gösterir ve Özge ile büyük bir kavga eder. Mümtaz’ın Cem’in üzerindeki etkisi yeniden ortaya çıkmış gibi görünmektedir.

Betül, Havva’ya yakın davranarak onun güvenini kazanmanın peşindedir. Veda ve Ender’i ayırmak isteyen Betül, amacına ulaşacak önemli bir bilgiye sahiptir artık. Ender ve Veda için zor günler başlamak üzeredir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.