Aşkın Bedeli 143.bölüm özeti 3 Nisan

Yazan: Admin 2 Nisan 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 143.bölüm özeti Star TV ekranlarında yayınlanan Aşkın Bedeli isimli günlük dizi son zamanların en popüler dizilerinden birisi haline gelmiştir. Her bölümü heyecan yüklü olan Aşkın Bedeli dizisinin 3 Nisan'da ekranlara gelecek olan 143.bölüm özeti yayınlanmıştır. Aşkın Bedeli izleyicileri 143.bölümde neler olacak diye merak ediyorsa yazımızın devamından özetine ulaşabilirler.

Aşkın Bedeli 143.bölüm özeti 3 Nisan;
Hayriye, Gülsüm ve Veda nişan töreni için hazırlık yapmaktadır. Nil çok heyecanlıdır. Nişan töreninde Poyraz’ın tutukluğunu gören Nil, ona her şeyi unutturacağını söyler. Yaman ve Gülnara küçük de olsa bir yakınlaşma içindedir. Sedef ise Poyraz’ın evlilik kararından habersizdir.

Özge ile arası kötü olan Cem, nişanda Mümtaz’ın bir arkadaşının kızı ile tanışır. Cem yeni bir aşka yelken açmak üzeredir. Gülsüm’ün tekrar intihar edeceğinden korktuğu için ondan ayrılamayacağını Dicle’ye anlatan Ferhat, evdeki parayı bulur. Dicle ve Canan’ın parayı Betül’den aldığını itiraf etmeleri gerekecektir. Havva’yı avucunun içine alan Betül, onu dava açmaya ikna eder.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.