Aşkın Bedeli 144.bölüm özeti 4 Nisan

Yazan: Admin 4 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedelinde günden güne olaylar büyümektedir. Dizi takipçileri dizinin 4 Nisan'da yayınlanacak olan bölümünde yani 144.bölümünde neler olacağını oldukça merak etmektedir. Aşkın Bedeli 144.bölüm özeti yayınlanmıştır bizde uykusuzadam.net olarak sizlere 144.bölüm özetini konumuzda sunuyoruz.

Aşkın Bedeli 144.bölüm özeti 4 Nisan;
Sedef, pavyonda çalışmaktadır ve pavyona gelen hatırı sayılır bir müşteri Sedef'i masasına ister. Sedef'e yardım eli uzatacak tek kişi Yaman'dır. Bu nedenle Yaman bir plan yapar ancak bu plan ile Sedef'i kurtarabilecek midir?

Poyraz, Cem'in ilgisizliği vurdumduymazlığı ile uğraşmakta diğer yandan ise Nil'i kırmamaya çalışmaktadır. Nil bir röportaj yapar ve bu röportajında nişandan bahseder bu ise Nil ve Poyraz'ı ayırma noktasına kadar getirir.

Diğer yandan ise Betül elinde bulunan vekaletname ile Veda ve Ender'e Cem'in yapmış olduğu kazayı anlatır. Çift bu anlatılanlar ile büyük bir şok yaşar daha da kötüsü Betül boşanmazlarsa Cem'in hapise gireceğini söyler. Hayriye, Ferhat'tan bir şey ister bu isteği ise Dicle'den ayrılmasıdır. Ayrılmasını istediği için büyük bir tartışma çıkar. Hayriye en sonunda Dicle'yi kabullenecek gibi görünmektedir. Gülsüm ile Dicle ise büyük bir kavga eder bu kavganın sebebi ise Dicle, Gülsüm'ün Ferhat'tan ayrılmasını istemesidir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.