Aşkın Bedeli 145.bölüm özeti 7 Nisan Pazartesi

Yazan: Admin 4 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedelinde heyecan artmaktadır ve olaylar büyümeye devam ediyor. 7 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan Aşkın Bedeli 145.bölüm özeti yayınlanmıştır. Aşkın Bedeli takipçileri oldukça meraklı bu nedenle 145.bölümünde neler olacağını oldukça merak etmektedirler. Aşkın Bedeli 145.bölüm özetine yazımızın devamından ulaşabilir ve 7 Nisan 145.bölümde neler olacağını inceleyebilir yorumlayabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 145.bölüm özeti 7 Nisan;
Nil, Poyraz’a düğün hazırlıkları için baskı yaparken, Poyraz Sedef’i aklından çıkaramamaktadır. Nil, Uğur’u da evden göndererek Poyraz’la birlikte yeni bir yaşam kurmayı planlar.

Taner ise, Yaman’ın Sedef’i koruduğuna dair şüphe duymaktadır. Bunun için Burmalı Asiye, Yaman’ın ağzını aramaya başlar. Yaman, Sedef ve Gülnara’nın oyunu açığa çıkmak üzeredir.

Veda, Cem’i hatasını telafi etmesini ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Cem’in başka bir insana dönüşmesi karşısında çaresiz kalan Veda, ona büyük bir ders verecektir.

Dicle’nin Betül’le görüştüğünü öğrenen Ferhat çok öfkelenir. Dicle ile konuşmaya giden Ferhat acaba bütün gerçekleri öğrenebilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.