Aşkın Bedeli 145.bölüm özeti tüyoları / 7 Nisan

Yazan: Admin 4 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli izleyicileri için 145.bölüm özetinden sonra 145.bölümüne ait tüyolarına, ipuçlarına konumuzda yer veriyoruz. Günden güne büyüyen izleyici kitlesinin merak ettiği tek şey Aşkın Bedeli özetleri ve dizi tüyoları'dır. Aşkın Bedeli 145.bölüm özeti tüyolarına konumuzun devamından ulaşabilirsiniz ve neler olacağını inceleyebilirsiniz. Aşkın Bedelinde olaylar bir türlü bitmek bilmiyor ve heyecan hiç eksilmiyor bakalım 145.bölümünde neler olacak?

Aşkın Bedeli 145.bölüm özeti tüyoları / 7 Nisan;
Nil, Poyraz’a düğün hazırlıkları için baskı yaparken, Poyraz Sedef’i aklından çıkaramamaktadır. Nil, Uğur’u da evden göndererek Poyraz’la birlikte yeni bir yaşam kurmayı planlar.

Taner ise, Yaman’ın Sedef’i koruduğuna dair şüphe duymaktadır. Bunun için Burmalı Asiye, Yaman’ın ağzını aramaya başlar. Yaman, Sedef ve Gülnara’nın oyunu açığa çıkmak üzeredir.

Veda, Cem’i hatasını telafi etmesini ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Cem’in başka bir insana dönüşmesi karşısında çaresiz kalan Veda, ona büyük bir ders verecektir.

Dicle’nin Betül’le görüştüğünü öğrenen Ferhat çok öfkelenir. Dicle ile konuşmaya giden Ferhat acaba bütün gerçekleri öğrenebilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.