Aşkın Bedeli 145.bölüm özeti

Yazan: Admin 6 Nisan 2014 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Aşkın Bedelinde sular durulmuyor. Aşkın Bedeli dizisinin her bölümü olaylı ve heyecanlı geçmektedir bu nedenle izleyiciyi de bir sonraki bölümünde neler olacak diye merak içinde bırakmaktadır. Aşkın Bedeli 145.bölüm özeti yayınlanmıştır Pazartesi günü neler olacağını merak ediyorsanız 145.bölüme ait özet yazımızın devamında yer almaktadır inceleyebilirsiniz. Aşkın Bedeli 145.bölüm özeti hakkında yorum yazmayı unutmayınız...

Nil, Poyraz'a düğün için baskı yapmaktadır ancak Poyraz'ın kafası Sedef'e takılmıştır aklından çıkaramamaktadır. Nil'in derdi Poyraz'la evlenebilmektir ve her fırsatı değerlendirir. Uğur'u evden gönderip Poyraz ile birlikte yeni bir yaşam kurmayı düşünmektedir.

Diğer yandan ise Taner, Sedef'i koruyanın Yaman olduğunu düşünmektedir. Bu nedenle Burmalı Asiye, Yaman'ın ağzını aramaktadır. Sedef, Yaman ve Gülnara'nın yapmış olduğu oyun ortaya çıkmaz üzeredir.

Veda ise Cem'i hatasını telafi etmesi için uğraşsa da başarılı sağlayamayacaktır. Veda, Cem'in başka bir insana dönüştüğünü düşünür ve ona büyük bir ders verme kararı alır.

Diğer yandan Ferhat, Dicle'nin Betül ile görüştüğünü öğrenir ve bu duruma oldukça sinirlenir. Bunun ardından Ferhat, Dicle ile konuşmaya gider acaba tüm gerçekleri öğrenecek midir? Aşkın Bedeli 145. bölüm özeti hakkında yorum yazmayı unutmayınız.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.