Aşkın Bedeli 146.bölüm özeti 8 Nisan

Yazan: Admin 7 Nisan 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 146.bölüm özeti yayınlanmıştır yazımızın devamından 146.bölümünde neler olacağını öğrenebilirsiniz. Aşkın Bedeli her bölümü ile seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran son zamanların başarılı günlük yayınlanan dizilerinden birisidir. Aşkın Bedeli 146.bölüm özeti hakkında düşündüklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 146.bölüm özeti;
Geçtiğimiz bölümlerde Nil bir röportaj vermişti ve bu röportajda Poyraz ile yapılan nişanından bahsetmiştir. Poyraz bu yapılan röportajı görür ve oldukça sinirlenir, öfkelenir. Bu öfkesine hakim olamayan Poyraz, Nil ile kavga eder. Poyraz'ın bu durumdan rahatsız olmasının sebebi ise Sedef'e duyduğu yoğun duygu ve aşkıdır. Poyraz ne kadar uğraşsa da çabalasa da Sedef'i unutmayı başaramaz.

Gülnara ve Yaman, Nil ile Poyraz'ın nişan haberini görünce bu haberi Sedef'ten saklamak isterler. Ancak nişan haberini Burmalı Asiye görmüştür ve Sedef'i bu haber ile yaralamaya çalışacaktır.

Öte yandan Gülsüm, Ferhat'a bir şans daha vermesi için yalvarır fakat bu yalvarışlar Ferhat'ın umrunda değildir ve kabul etmez.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.