Aşkın Bedeli 147.bölüm Özeti / 9 Nisan

Yazan: Admin 8 Nisan 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 147.bölüm özeti: Star TV ekranlarının sevilen günlük dizilerinden birisi olan Aşkın Bedelinin 9 Nisan'da yayınlanacak olan 147.bölümünde neler olacak? Aşkın Bedelinde sular durulmuyor neredeyse her bölümü heyecanlı ve olaylı geçmektedir. Aşkın Bedeli hayranlarının tek merak ettiği ise 147.bölümde hangi gelişmeler yaşanacak sorusudur.

Aşkın Bedeli 147.bölüm Özeti / 9 Nisan;
Nil, Poyraz’la arasını düzeltmek için Uğur’a ilgi göstermeye başlar. Poyraz’ın kalbini yumuşatmaya başaran Nil, arkadaşına Uğur’u evden göndermek istediğini anlatır. Poyraz Nil’in gerçek planını öğrenmek üzeredir. Taner’in Gülnara’ya olan ilgisini kıskanıp sert bir çıkış yapan Yaman, çiçekleri kendisinin gönderdiğini sonunda itiraf eder. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Gülnara, durumu ona açıklayamaz. Sedef ise ikiliye yardım etmeye çalışmaktadır.

Betül, Veda ve Ender’e ayrılması için iki gün süre vermiştir. Aksi takdirde Cem hapse girecektir. Ne yapacağını şaşıran Ender ve Veda için çıkar yol görünmemektedir. Ferhat ve Dicle’nin aşkını gözleriyle gören Gülsüm, her şeyi bırakıp gitme düşüncesine yaklaşmıştır. Ferhat ve Dicle için mutlu günler yaklaşmıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.