Aşkın Bedeli 150.bölüm özeti / 14 Nisan Pazartesi

Yazan: Admin 11 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 150.bölümü ile Pazartesi günü kaldığı yerden devam ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanan ve günden güne büyüyen izleyici kitlesine sahip olan Aşkın Bedeli 14 Nisan'da yayınlanacak olan 150.bölüm özeti yayınlanmıştır. Aşkın Bedeli 150.bölüm özeti hakkında yorum yazmayı sakın unutmayınız....

Aşkın Bedeli 150.bölüm özeti / 14 Nisan Pazartesi;
Poyraz Cem’in kaza olayını çözmeye çalışmaktadır. Bu konuda Mümtaz’la ağır bir kavga etmekten çekinmeyen Poyraz, Betül’ü de eve çağırır. Betül’ü davadan vazgeçirmeye çalışsalar da başarılı olamazlar. Ender ve Veda’nın ayrılmak dışında seçenekleri kalmamış gibidir.

Yaman’la Gülnara’nın arasını düzeltmeye çalışan Sedef, Selen’in ve annesinin Adapazarı’na döndüğünü öğrenir. Sedef için kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gülnara’nın önereceği plan Sedef’in bütün sorunlarını çözebilecek gibi görünmektedir.

Öte yandan Nil Sedef’le ilgili bir ipucunun peşindedir. Nil’in foyası ortaya çıkmak üzeredir. Acaba Poyraz Nil’in gerçek yüzünü görebilecek midir?

Dicle, kendisi ile evlenmek isteyen Ferhat’tan çok önemli bir gerçeği saklamaktadır. Dicle’nin Ferhat’tan gizlediği bu büyük sır nedir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.