Aşkın Bedeli 152.bölüm özeti / 16 Nisan

Yazan: Admin 15 Nisan 2014 Salı 3 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 152.bölüm özeti yayınlanmıştır. Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük seyirci kitlesine sahip olan dizinin 16 Nisan 2014'de yayınlanacak olan 152.bölüm özeti yayınlanmıştır. Aşkın Bedeli izleyicilerinin tek merak ettiği konulardan birisi ise 152.bölümünde neler olacak sorusudur. Bizde uykusuzadam.net olarak sizlere 152.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz yorum yazmayı sakın unutmayın...

Aşkın Bedeli 152.bölüm özeti / 16 Nisan;
Nil araştırmalarının sonucunda Sedef’in olduğu pavyonu bulmayı başarır. Nil’den şüphelenen Poyraz onu takip etmeye başlar. Nil, Sedef’in olduğu pavyona gelirken, Poyraz’ın da peşinden gelmesine neden olmuştur.

Taner bir şey belli etmese de Sedef’in kaçma planını öğrenmiş gibi görünmektedir. Gülnara Taner’in ağzını arar fakat şüphelerinden yine de kurtulamazlar. Paniğe kapılan ikili Yaman’a haber verir.

Mümtaz, Betül’ü görmeye gider. Kendisini korkutmak için geldiğini düşündüğü Mümtaz’ın yaptığı teklif karşısında şaşkına dönen Betül, hayatının fırsatını ele geçirmiş gibi görünmektedir.

Kendisinden bir şey gizlendiğini düşünen Ferhat, oldukça sinirlenir. Dicle’yi kurtarmak için kendini öne atan Canan, Ferhat’a çok önemli bir sırrı açıklar.

3 yorum:

ayca dedi ki...

Artik sedef kuurtulsun ve poyraz herseyi ogrensin bittik artik yeter artik

ayca dedi ki...

Artik yeter sacmaladilar

Adsız dedi ki...

Kaç aydır bir arpa boyu kadar yol alamadı şu dizi!!

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.