Aşkın Bedeli 154.bölüm özeti / 18 Nisan Cuma

Yazan: Admin 17 Nisan 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli fırtınası 18 Nisan'da kaldığı yerden devam ediyor. İzleyiciyi yayın saatlerinde ekrana kilitleyen Aşkın Bedelinde sular durulmuyor her bölümünde heyecan üst seviyede olan Aşkın Bedeli 154.bölüm özeti yayınlanmıştır. Aşkın Bedeli seyirci kitlesi bir sonraki bölümünde neler yaşanacak, neler olacak diye oldukça merak içerisinde olduğu için sizler için Aşkın Bedeli 154.bölüm özetine yazımızın devamında yer verdik. Aşkın Bedeli 154.bölüm özeti için düşüncelerinizi yorum olarak

Aşkın Bedeli 154.bölüm özeti;
Murat ameliyat olacaktır. Bu nedenle bütün Haznedar ailesi hastanede hazır bulunur. Betül’ün gelişi gerginliğe neden olsa da, Poyraz’ın uyarısı durumu yatıştırır. Herkesin gözü ameliyatın kritik sonucundayken, Poyraz hiç beklemediği çok büyük bir sürprizle karşılaşır.

Poyraz’ın gelişiyle, Sedef’e baskılarını arttıran Taner ve Burmalı Asiye, pavyonda sıkıyönetim ilan ederler. Bu arada yakınlaşmaları süren Gülnara ve Yaman, mutlu sona ulaşmatadırlar.

Taner bir an önce Selen’i bulmak derdindedir. Taner bir yandan Selen’i bulmaya çalışırken diğer yandan da Veda’nın kendisini görüp görmediğini araştırmaya çalışmaktadır.

Ferhat Dicle’ye evlenme teklif eder. Dicle teklifi kabul etse de, evli olduğu gerçeği ile ne yapacağını şaşırmış durumdadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.