Aşkın Bedeli 155.Bölüm Özeti / 21 Nisan Pazartesi

Yazan: Admin 18 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisi kaldığı yerden tüm heyecanı ile Star TV'de 21.04.2014 tarihinde devam ediyor. Günlük yayınlanan dizilerin en popüleri olmuş Aşkın Bedeli 155.bölüm özeti yayınlanmıştır. Dizi hayranları 155.bölümde neler olacak diye şimdiden merak içerisindeler bu nedenle uykusuzadam.net olarak dizinin 21 Nisan'da yayınlanacak olan 155.bölüm özetini konumuzda paylaşıyoruz yorum yazmayı unutmayınız...

Aşkın Bedeli 155.Bölüm Özeti;
Poyraz, Alper’in komada olduğunu keşfetmiş, Sedef’in nerede olduğu sorusu da böylece gün yüzüne çıkmıştır. Poyraz, Özge’den, Alper ve Sedef’e dair gerçekleri öğrenmeye çalışır. Mümtaz’ın çıkardığı krizi çözme görevi ise Nil’e kalmıştır.

Sedef ise Gülnara ve Yaman’ın mutluluğa kavuşmalarından dolayı biraz olsun neşe bulur. Fakat Burmalı Asiye, Sedef’i ilelebet elinde tutacak fotoğrafları çekmenin hesaplarını yapmaktadır.

Murat’ın iyileşmesi Betül’ü zor duruma sokmuş olsa da, Veda’nın annelik gururu baskın çıkar ve Betül’e Ender’den boşanacağını söyler. Ferhat ise evlilik heyecanıyla, yeni bir iş kurmak için girişimlerini hızlandırır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.