Aşkın Bedeli 156.bölüm özeti / 22 Nisan Salı

Yazan: Admin 21 Nisan 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 156.bölümü ile 22 Nisan Salı günü kaldığı yerden Star TV ekranlarında devam ediyor. Aşkın Bedeli hayranları dizinin 156.bölümünde neler olacak diye merak içerisindeler bizde sizler için Aşkın Bedeli 156.bölüm özetini konumuzda paylaşıyoruz. Her bölümünde heyecan üst seviyelerde olan Aşkın Bedeli 156.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır yorum yazmayı unutmayınız...

Aşkın Bedeli 156.bölüm özeti;
Poyraz’ın adım adım Sedef’e yaklaştığını fark eden Nil, Sedef’e ulaşabilmek için bir arkadaşından yardım ister. Nil pavyona arkadaşını gönderirken, Sedef, Nil’le yollarının kesişeceğinden habersiz kaçış planları yapmaktadır.

Veda’nın Ender’den ayrılacağı haberi eve bomba gibi düşer. Ev halkı Veda’yı bir türlü ikna edemez. Veda ise oğlu Cem’in de kendisiyle gelmesini istemektedir. Cem ise yeni hayatından vazgeçmek istemez. Evdeki olaylı gün sonucunda, Cem annesiyle birlikte gitmeye ikna olacak mıdır?

Ferhat Çin’den getireceği mallarla ilgilenirken, Dicle ise kocasından ayrılabilmek için tek bağlantısı olan kuzenini aramaya karar vermiştir. Ama Dicle için bu yüzleşme kolay olmayacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.