Aşkın Bedeli 157.bölüm özeti / 23 Nisan

Yazan: Admin 22 Nisan 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisinin özetleri bir çok kişi tarafından merak edilmektedir bizde bu nedenle dizinin 23.04.2014 Çarşamba günü ekranlara gelecek olan 157.bölüm özetine konumuzda yer veriyoruz. Aşkın Bedeli son zamanların en çok beğenilen, sevilen günlük dizilerinden birisi olmuştur. Aşkın Bedeli dizisinin her bölümü izleyiciyi heyecanlandırmaktadır bu nedenle izleyiciler bir sonraki bölümünde neler olacağını merak etmektedir. Aşkın Bedeli 157.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır yorum yazmayı unutmayınız...

Aşkın Bedeli 157.bölüm özeti;
Alper’le ilgili gerçekleri açıklamakta zorlanan Özge sonunda içini Ferhat’a döker. Ferhat öğrendiklerini bir an önce Poyraz’la paylaşmaya karar verir. Poyraz duydukları karşısında, Sedef’e dair büyük bir yanılgı içerisinde olduğunu fark edecektir.

Yaman’ın iyileşmesiyle birlikte Sedef ve Gülnara tekrar Azerbaycan’a kaçış planlarına dönmüşlerdir. Yaman’ın sahte pasaport için görüştüğü adamın pavyona gelmesi ise planı suya düşürmek üzeredir.

Ender Veda’yı boşanma kararından vazgeçirmeye çalışırken, Veda’nın kendisinden habersiz boşanma davası açtığını öğrenir. Ender buna sebep olan Betül’ün karşısına çıkmaya karar verir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.